Ana Sayfa / Hizmetler / Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

İyi bir yazılım sizi geleceğe taşır. Bir işletmenin bilgi çağında yeterli rekabet gücüne sahip olması için iyi planlanmış ve programlanmış bir yazılım kullanması kaçınılmazdır ve de farkındalık yaratır.

Günümüzde dünyasında bilginin önemi kesin ve net olarak bilinmektedir. Bilgiyi üreten ve bunu iyi analiz edenler, her zaman rakiplerinden bir adım önde olurlar. İşletmelerin bilgiyi üretirken kullandıkları araçların, geleneksel yöntemlerin dışında, çoğu zaman yazılım odaklı sistemleri olduğunu görüyoruz. Bilgisayar sistemleri ise iyi kurgulanmış olmasının yanında, sürecin her aşamasına entegre, kolay işlenen ama her tür veriyi doğru noktada farklılıklarla analiz etmesi durumunda taleplere yeterli cevabı verebilir. Aksi halde veri yığınları, içerisinden çıkılamaz bir hale gelir.

Erk Patent olarak, sizlerin ihtiyacı doğrultusunda ihtiyaçlarınıza ve sürecin her aşamasına ya da belirli bir aşmaya odaklı, güncel taleplerinize cevap veren, gelişime açık uygun yazılımlar geliştiriyor ve işletmenin yazılım entegrasyonunu sağlıyoruz. Bilgisayarlarda dağınık bir şekilde tutulan verilerin anlaşılabilir, kolay işlenebilir, her tür pozisyonda analiz edilebilir, belirli bir sistematik içerisinde sürecin her aşmasına entegre edilebilir, verilerin bulut sistemi içerisinde kolayca ve güvenli bir şekilde kayıt altına alınabildiği, online olarak her zaman her yerden ulaşılabilecek yazılım alt yapıları geliştiriyoruz. Aynı zamanda, gelişen ve değişen şartlara kolaylıkla ayak uyduran esnek yapısı ile gelecek kaygınızı önlüyoruz.

Gelin ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim ve size özel çözümler sunalım. Uygulama ve geliştirme sürecinde sürekli iş birliği ile sadece ihtiyacınız olan yazılımı üretelim. Uygulayıcı çalışanların yeni yazılım altyapısını kolaylıkla kullanabilmesi için kolay ve hızlı entegrasyon eğitimleri verelim. Size ve ihtiyaçlarınıza özel geliştirilen yazılımlarınızı hak sahipliğinizde ve yasal zeminde tescil/kayıt atına alarak, yazılımlarınızın kopyalanmasını önleyelim...

Yazılım Hizmet Kalemlerimiz

  • Kaynak Planlama Yazılım Çözümleri
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılım Çözümleri
  • Firma Alt Yapısına Entegre Web Sitesi
  • Online Otomasyon Yazılımları
  • Uygulama ve entegrasyon eğitimleri
  • Yazılım ve Veri Tabanı Tescil/Kayıt altına alınması
Yazılım talepleriniz ve diğer sorularınız için bize ulaşın.